KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17277438
nr 1727 7438
Astrid Forselius-Johnson
(1913-2003), Sverige
Pastell, Signerad, blomster. Bladets mått: 40x30 cm, oramad
Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:44:47
28/9 11:36:01
Astrid Forselius-Johnson
Läs mer om Astrid Forselius-Johnson